TB - kompaktní minirypadla

SEZNAM strojů zde

Základní modelová řada strojů Takeuchi "TB" se vyznačuje otočným uložením výložníku (Kinck matik, který umožňuje mimoosé kopání) a klasickým provedením zádě stroje s přesahem (protizávaží, které zajišťuje vynikající stabilitu stroje). Jedná se o kompaktní pásové stroje a u většiny modelů lze standardní gumové pásy volitelně zaměňovat, za pásy ocelové a to,bez jakýchkoliv úprav podvozků. 

TL - pásové nakladače

 seznam strojů zde

Kompaktní čelní nakladače Takeuchi na pásovém podvozku jsou dlouhodobě součástí úzce specializovaného výrobního programu značky Takeuchi. Aktuálně vyráběné modely pásových nakladačů Takeuchi TL 8 TL 12 jsou již 4 generací kompaktních pásových nakladačů a tato skutečnost se - kromě dalších - výrazně promítá, do jejich vynikajících provozních a užitných vlastností. Vyrábí se tradičně v hmotnostních kategoriích 3,5 až 6 t.
Vyznačující se vysokou kvalitou provedení, mimořádnými silovými parametry, robustním odolným zpracováním konstrukce a extrémní průchodností v terénu. Svými výjimečnými vlastnostmi nacházejí uplatnění v podmínkách, kde smykové nakladačena kolovém podvozku zcela nevyhovují.      

FR/R - speciální minirypadla s nulovým přesahem

SEZNAM strojů zde 

Takeuchi "FR" 
Speciální modelová řada, která se vyznačuje ofsetovým uložením výložníku a provedením zádě stroje s nulovým přesahem. OFSET je patentem Takeuchi, kterým výrobce dosáhl výjimečného parametru - nulového přesahu přední části stroje a mimoosého kopání současně. Kombinace nulových přesahů vpředu i vzadu umožňuje modelům "FR" otáčení horní stavby stroje 360 st. v prostoru vymezeném šířkou jeho podvozku. Sklopné kabiny jsou dalším ojedinělým technickým řešením Takeuchi, stejně tak standardně zaměnitelné gumové pásy,za pásy ocelové bez úprav podvozků. 
Takeuchi "R" 
Modelová řada strojů Takeuchi "R" se vyznačuje klasickým otočným uložením výložníku (Knick matik) a provedením zádě stroje s nulovým přesahem.   

W - kolová rypadla

SEZNAM strojů zde

Rypadla Takeuchi "W" na kolovém podvozku jsou mobilní alternativou, doplňující modelové řady kompaktních pásových rypadel. Kolová rypadla se vyrábí v hmotnostních kategoriích 10 - 16 t. Největší předností této modelové řady "W" na kolovém podvozku je mobilita. Kolová rypadla Takeuchi se dodávají s lomeným třídílným ramenem a ve dvou provedeních - se stabilizačními patkami,nebo bez stabilizačních patek. Kolová rypadla Takeuchi jsou nenahraditelným pomocníkem v prostředí staveb se zvýšenými nároky na mobilitu stroje.

TCR - pásové transportéry

SEZNAM strojů zde

Pásový transportér Takeuchi TCR je specifickým typem stroje, který je rovněž dlouhodobě součástí výrobního programu Takeuchi. Jedná se o dumper na pásovém podvozku a je určen k přepravě materiálů v extrémně náročných terénních podmínkách (v podmínkách málo únosných podloží a rovněž v podmínkách vysoké svažitosti terénu).
Takeuchi TCR je konstrukčně vyřešen tak, aby náklad do hmotnosti cca 4 t bezpečně přepravil tam, kde i terénní nákladní automobily jsou za hranicemi svých možností. TCR 50 rovněž disponuje otočnou korbou, sklopnou do libovolné požadované polohy, pod libovolným úhlem. Tato unikátní schopnost stroje je mj. velice oceňovanou, například při provádění liniových staveb, kde umožňuje snadný a rychlý  boční zásyp do výkopů ze směru jízdy stroje, tzn. jednoduše, rychle a bez prostorových nároků.   

Elektrická nůžková plošina

Elektrická nůžková plošina je vybavena akumulátorem a je vhodná především na práce v interiéru.